Przejdź do treści

Brzeskie Centrum Medyczne

Centrala BCM: 77 444 66 66
Numery alarmowy: 112
ul. Mossora 1, Brzeg
bcm@bcmbrzeg.pl

„Rozwinięcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w Brzeskim Centrum Medycznym: Dostępność Usług Medycznych POZ całą dobę”

  • przez
Rozwinięcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w Brzeskim Centrum Medycznym: Dostępność Usług Medycznych POZ całą dobę

Od momentu uruchomienia w BCM Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) 1 marca tego roku, zanotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania tym rodzajem opieki medycznej.

POZ cieszy się rosnącym uznaniem wśród mieszkańców, a Brzeskie Centrum Medyczne jest teraz jeszcze bardziej dostępne dla pacjentów.W ciągu krótkiego czasu ponad 800 osób zarejestrowało się w naszym POZ. Teraz zapewniamy dostępność usług medycznych z tego zakresu przez całą dobę, co jest szczególnie ważne w nagłych przypadkach. W naszym zespole pracują pediatra, lekarz pierwszego kontaktu i pielęgniarki, co gwarantuje kompleksową opiekę zdrowotną. Nasze pomieszczenia przeszły gruntowną modernizację, aby stworzyć bardziej komfortową i przyjazną atmosferę dla pacjentów.”Posiadamy duże możliwości i jesteśmy gotowi przyjąć jeszcze więcej pacjentów. W naszym POZ nie ma kolejek, a wszyscy pacjenci, zarówno dorośli, jak i dzieci, są obsługiwani na bieżąco,” podkreśla Kamil Dybizbański, dyrektor Brzeskiego Centrum Medycznego. „Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyło nas już tak wielu pacjentów, i zachęcamy do korzystania z naszych usług.”W naszym POZ oferujemy na miejscu również dostęp do badań diagnostycznych, laboratoryjnych oraz rentgenowskich, co pozwala na kompleksową opiekę zdrowotną w jednym miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z naszej przychodni, proces rejestracji jest prosty. Wystarczy odwiedzić nas w szpitalu i wypełnić odpowiedni formularz lub pobrać go ze strony internetowej

Deklaracja Lekarza POZ
Deklaracja Pielęgniarki

Następnie wypełniony formularz można dostarczyć do naszej lecznicy i to cały proces rejestracji w POZ.